602 488 861 info@pogotowienadrukowe.pl ul. Staniewicka 7, 03-310 Warszawa

Usługi

Sitodruk

Druk sitowy – technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. To najpopularniejsza metoda, która jest stosowana przy dużym nakładzie.

Tampodruk

Technika druku pośredniego, polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem.

Druk cyfrowy

Metoda druku, która tworzy obraz bezpośrednio na podstawie danych przesłanych z komputera bez użycia nośników pośrednich oraz form drukarskich.

Haft komputerowy

Jest to najbardziej ekskluzywna i trwała metoda znakowania.

Grawer

Grawerowanie laserem jest trwałą i estetyczną techniką znakowania na różnych materiałach.

Offset

Offset - to technika druku płaskiego, polegająca na przenoszeniu obrazu z formy drukowej na podłoże drukowe dzięki cylindrowi pośredniemu, który jest pokryty gumą offsetową. Jest to obecnie jedna z najczęściej stosowanych technik druku.

Tłoczenie

Tłoczenie - to technika znakowania, która polega na przenoszeniu wzoru z matrycy na dany materiał, przy wykorzystaniu wysokiej temperatury i ciśnienia.

Druk Cyfrowy DTG

DTG (Direct To Garment) - to metoda nadruku bezpośredniego. Grafika drukowana jest z plotera bezpośrednio na koszulkę lub inny materiał bawełniany. Po “utwardzeniu” farby nadruk staje się wytrzymały.

Druk UV

Druk UV - to innowacyjna metoda drukowania, która polega na tym, że głowice napylają krople tuszu na materiał, który jest zadrukowywany. Technologia druku UV pozwala na uzyskanie wysokiej jakości grafiki.

Pogotowe Nadrukowe | Wszystkie prawa zastrzeżone 2019. Copyright ® All rights reserved 2019 | realizacja projektu: DlaLudzi.pl